הוועד המנהל של איגוד IAGMP

הוועד המנהל של איגוד מדריכי שיטת גרינברג הבינלאומי מורכב מחמישה חברים אשר מטרתם לייצג את מגוון ההכשרות המקצועיות של מדריכי שיטת גרינברג בארצות השונות בעולם. חבריה נבחרים במהלכה של פגישה כללית בה מתכנסים כל חברי האיגוד לתקופה של שנתיים, עם האפשרות להיבחר בשנית.
הועד מייצג את חברי האיגוד בהתאם להגדרות הבסיס המאפיינות את מבנה וכוונות האיגוד Statutes תוך שימת דגשים גבוהים בנושאי תקנון בריאות איכותי, ניהול ופיתוח מקצועי רחב היצע. הוועד אחראי על חידושי חברות חד שנתיים או סיום חברות בהתאם לדרישות החברות אשר מסוכמים ומתעדכנים במהלך הפגישה הכללית. Membership Requirements
בנוסף, חברי הוועד מאצילים סמכויות על קבוצות מקומיות או חברים פרטניים שמעוניינים לחלוק באחריות של קידום פעילויות מסויימות שמטרתן לממש את מטרות האיגוד.

הוועדה להתנהלות, תמיכה ואתיקה מקצועית

הוועדה מורכבת משלושה חברי איגוד אשר אינם חלק פעיל מהועד המנהל והינם (במידת האפשר) בעלי ניסיון של מינימום 5 שנים במקצוע כמדריכים מוסמכים. חברי הוועדה מגיעים ממגוון לאומים וארצות שונות בהן הם מתגוררים ומקיימים את עבודתם. אנשי הוועדה נבחרים במהלכה של הפגישה הכללית למשך שנתיים וניתנת האפשרות להיבחר מחדש לתפקיד.
המטרה העיקרית של הוועדה היא להבטיח התנהלות מקצועית גבוהה לכל הנוגעים בדבר ולמקצוע עצמו. מטרה זו מושגת על ידי פיקוח רמת איכות ההדרכה והניסיון המעשי של המדריכים החברים באיגוד. כמו כן מספקים חברי הוועדה נגישות מהירה ותמיכה לקליינטים במקרה של שאלות אתיות או תלונות בנוגע לתהליכי למידה אישיים. כל נושא משמעתי העולה בדיון נעשה תוך שמירת פרטיותם וכבודם של הקליינטים בשיטה, מתוך רצון לתת שירות אמין, אישי ומקצועי לו זכאי כל קליינט. הוועדה תומכת באופן קבוע בצדדים המשמעתיים ובהנחיות ethics מקצועיות של כל הנוגעים בדבר Professional Guidelines אנשי הוועדה מחזיקים בהחלטות סופיות במקרה של ערעור משמעתי או בנושא ביטול חברות מטעמי משמעת.

מטרת הועדה היא לתמוך בקליינטים, מדריכים וסטודנטים בפניות לשאלת שאלות והבעת דאגה בנושאים מקצועיים ואתיים שבסביבת עבודתו של מדריך במתודולוגיה של שיטת גרינברג.
עבודתו של מדריך במתודולוגיה של שיטת גרינברג.
במידה והינך מעוניין להגיש תלונה בנוגע להתנסות שהיתה לך עם מדריךאנא מלא את הטופס להלן בצורה ברורה ומפורטת ונחזור אליך בהקדם.
במידה וברצונך לשאול שאלות כלליות או לתת פידבק בנושא מקצועיות אתיתנשמח לשמוע ממך במייל לכתובתנו הרשמית pcrc@iagmp.com.
תגובה מצד הועדה תינתן בזמן משוער של עד כעשרה ימי עבודה.

חברות הוועד המנהל 

ולנטינה רגנו, ראש ועד

ורוניקה לאוני, סגנית ועד

פאולה דאלמאסו, חברת ועד

 

board@iagmp.com

חברות וועדת ביקורתתמיכה ואתיקה מקצועית

כריסטינה מאכ די פאלמסטייןחברת ועדה

אינגה שילד, חברת ועדה