תהליך אישי

בתור קליינט, התועלת שבהתליך אישי בשיטת גרינברג היא האפשרות להשתמש בעוצמות וביכולות שלך בכדי להגיע אל המטרות שסימנת לעצמך, תוך כדי שיפור הבריאות ואורח חיים טוב יותר.
תהליך זה יסייע לך ללמוד לעבוד עם הגוף שלך ולהפסיק דפוסי התנהגות פוגעניים בחייך, על מנת שתוכל לרכוש את החופש לנוע לכיוון בו תבחר ולהיות במיטבך כיום.
התהליך האישי מורכב מסדרה של מפגשים בין המדריך לבין הקליינט.
כל מפגש, הנקרא גם סשן, נמשך כשעה ובדרך כלל מתרחש אחת לשבוע. המפגשים משלבים מגע, תנועה וטכניקות נשימה שונות.
ביחד, המדריך והקליינט מתארים מילולית את חוויות הקליינט בעוד שהמדריך משתמש במגע והנחיות מילוליות בכדי ללוות את הקליינט במהלך הסשנים.
כקליינט, הינך שותף אקטיבי בתהליך. במהלכו תלמד להטמיע וליישם את שלמדת במהלך הסשנים בחיי היומיום. להחזיר לך את האחריות לאיכות חייך ובצורה פעילה לנוע לכיוון המטרות והחלומות שברצונך לממש. התהליך האישי מלמד דיסיפלינה של תשומת לב אשר יכולה להתעצם ולהיות מועילה בכל תחום בו תבחר ליישם זאת בחייך.

Find a Practitioner

מדוע להתחיל תהליך?

בריאות ואורח חיים משפיעים על כל מערכות היחסים שלנו, משמע על כל הסובבים אותנו. כאשר אנו לומדים להיות במיטבנו ובבריאות עם עצמנו, לא רק שנעצים את איכות חיינו לטובה אלא גם נשפיע בכך על יקירנו ובכלל סביבתנו. השפעות אימון זה הן מרחיקות לכת בהשלכותיהן.
היכולת ללמוד להיות במיטבנו מגיעה לידי ביטוי בכל תחום בחיינו בו נבחר. הסיבות לתחילת תהליך טיפול הוליסטי זה מגוונות ויכולות לכלול התמודדות עם כאב כרוני, אובדן או פרידה, התמודדות עם חרדה, החלמה ממחלה או תאונה או הרצון לחידוד רמת ריכוז ופוקוס בסיטואציות שונות בחיי היומיום.
המדריך עובד במקביל לטיפולים נוספים שהקליינט שותף להם. הקליינט לא יתבקש להפסיק טיפול מסויים על מנת להפיק את המירב מהתהליך האישי. אנו מכבדים את רצון הקליינט והבחירה בחיפוש אחר בריאות מירבית ואורח חיים מטיב ומבקשים לתרום להחלמתם והעצמתם וללוות אותם בתהליך הלמידה בדרכם למוטב ולעוצמות והיכולות הטבעיות שלהם.

מה ואיך אנו מלמדים?

כמו שכל אחד ואחת מאיתנו יחידים ומיוחדים במיננו, כך גם הגישה בה נוקט המדריך בכל תהליך למידה אישי. בסדרה של מפגשים, המדריך מפנה את תשומת ליבו של הקליינט לגופו ודפוסיו, ומתוך כך מקדם אסטרטגית לימוד אישית המתאים לצרכיו האישיים של כל קליינט.
הגישה בה אנו נוקטים הינה יחודית מכיוון ששיטה זו אינה גרסה פסיבית של טיפול הוליסטי בה הקליינט מקבל טיפול. נהפוך הוא, שיטת גרינברג דוגלת בגישה בה האדם מסוגל ללמוד את דרכו להעצמה אישית. המדריך, לומד ביחד איתך, דרך תשומת לב לגוף, כיצד לאסוף כוחות בכדי לממש את המטרות שהצבת לך. המדריך ילמד אתך ליישם את מה שנלמד בסשנים ולעצור דפוסי התנהגות חוזרים ותגובות שונות שעומדות בינך לבין חוויה בריאה וטובה בסיטואציות שונות ביומיום. הלמידה בתהליך נעשית בחדר העבודה ויישומה בחיי היומיום נתון בידייך.
המסע שבתהליך למידה אישי מאוד מתגמל ולעיתים מפתיע. במהלכו תגלה מחדש את העוצמות והמיומנויות שלך. במקביל לזאת תלמד לחוות פחד וכאב כמקורות עוצמה ואנרגיה בסיסיים, תוך כדי שכלול יכולות ואחריות אישית שתאפשר לך להתמודד עם אותם כוחות עוצמתיים כאתגרים בחיי היומיום. אימון זה יאפשר לך לגשת לכל סיטואציה שתבחר עם יותר עוצמה וביטחון עצמי.

Find a Practitioner